ONLINE rezervace
Fitline® ELIPSA
outdoor školky, fit park, víkendovky, školení a campy u Hradce Králové
OUTDOOR AKTIVITY 365
Nejbližší pořádané akce
Aktuality
Žádné články nejsou k dispozici.
Domovská stránka > AKTIVITY > OUTDOOR AKTIVITY 365

OUTDOOR AKTIVITY 365

Runbiking®

Jízda na speciálním kole pro zdraví, zlepšení kondice, modelaci postavy, odstranění bolestí zad a podporu vzpřímeného držení těla!!

Runbiking spojuje jízdu na speciálním kole s osvědčenými protahovacími cviky a tvoří tak ucelenou koncepci aktivity pro zdraví. Je to aktivita, které se s námi můžete naučit - jízda na RUNBIKU připomíná běh a jízdu na kole současně. Oproti oběma však klade na jezdce vyšší nároky na držení přirozené vzpřímené pozice, rovnováhu a schopnost pracovat s vlastním těžištěm.
  • Můžete nám říci jaké jsou benefity Runbikingu?

RUNBIKE je speciální kolo, které má střed šlapání uložený v ose zadního kola. Díky své unikátní konstrukci nabízí nový druh pohybu, do něhož se účinně zapojí celé tělo. Nutí totiž jezdce k neustálé pozornosti, vzpřímenému postoji, udržování rovnováhy a práci s vlastním těžištěm. Runbiking aktivuje hluboký stabilizační systém, tedy svaly kolem páteře, břišní svaly, bránici a pánevní dno - čímž působí preventivně proti bolestem zad. Zároveň je ale efektivní aerobní aktivitou i efektivním aerobním kondičním cvičením.
  • Pro koho je Runbiking vhodný?

Runbiking je určený pro lidi všech věkových i výkonnostních kategorií. Zaručeně se stane velmi oblíbeným u dětí a mládeže. Je vhodný pro sportovce i pro ty, kteří jsou nebo chtějí být aktivní, mají sedavé zaměstnání, jednostranně zatěžují pohybový aparát, trpí nedostatkem pohybu a bolí je záda. Je pro všechny, kteří se rádi baví a chtějí být fit.  
  • Je možné Runbiking využít i mimo letní sezónu?

Runbike je možno využívat a udržovat se tak v kondici 365 dní v roce. Jako doplněk se vyrábějí rotační válce, díky kterým je na kole možné jezdit i doma v suchu a teple. Kolo umístíte na válce a vyhoupnete se na něj. Runbike na válcích jede na místě a vy se můžete oddat nezkrotné jízdě. Jízdu na válcích však doporučuji zkušeným a pokročilým jezdcům, kteří mohou objevit další rozměry RUNBIKINGU.
© 2022  |  Fitline® ELIPSA  |  Libčany čp. 27, 503 22 Libčany, Okr.Hradec Králové  |  +420 735 179 400  |  info@fitline.cz
Ministerstvo pro místní rozvoj