ONLINE rezervace
Fitline® ELIPSA
outdoor školky, fit park, víkendovky, školení a campy u Hradce Králové
FITLINE FIT PARK
Nejbližší pořádané akce
Aktuality
Žádné články nejsou k dispozici.
Domovská stránka > FIT PARK

FITLINE FIT PARK

GPS HIKING NA STEZCE ZDRAVÍ

Stezka je určena pro každého, kdo chce udělat něco pro své zdraví - dozvědět se desatero zásad zdravé výživy, procvičit si své tělo a nakonec i mozek rozluštěním tajenky.
Stezka je vhodná pro děti i dospělé, zve k účasti seniory i teenagery. Stezku je možné absolvovat s využitím GPSky, ale při drobném prostudování trasy i bez ní (viz mapka).
Stezku tvoří 10 stanovišť
, nazvaných heslovitě a označených obrázkem dle Desatera zdravé výživy. Každé stanoviště má svoji souřadnici (GPS), svoji značku (název s obrázkem) dle Desatera a svůj kód. Volba souřadnice je čistě náhodná - je na Vás, kterou souřadnici vyberete ze seznamu souřadnic uvedených na stanovišti, kde právě stojíte.
Můžeme prozradit, že tak na Vás čeká zapeklitý okruh. Pro zjednodušení a zaručení trasy 3 km doporučujeme jít postupně po stezce v pořadí daném Desaterem zdravé výživy. Tento text řadí názvy jednotlivých stanovišť v pořadí, v jakém je potřeba stezku projít.
Pokud se rozhodnete rozšifrovat tajný vzkaz, nezapomeňte s sebou tužku a hrací kartu (umístěna u komplexu Elipsa, případně ke stažení zde) nebo alespoň kousek papíru pro záznam sesbíraných kódů. Pro vyluštění tajenky je potřeba projít všechna stanoviště. Kódy si zapište do hrací karty k příslušnému stanovišti, na kterém stojíte.
Jakmile se podaří zapsat všechny kódy na hrací kartu, můžete rozšifrovat tajný vzkaz podle herního plánu, který je klíčem k tajence.
GPS souřadnice komplexu Elipsa je označena klíčem.
 
 
Provozovatel: Fitline s.r.o., email: fitline@seznam.cz, tel: 604898254
 

Soubory v PDF ke stažení:

© 2022  |  Fitline® ELIPSA  |  Libčany čp. 27, 503 22 Libčany, Okr.Hradec Králové  |  +420 735 179 400  |  info@fitline.cz
Ministerstvo pro místní rozvoj